Radniční noviny, září 2022 / Mojmír Mikuláš

PATRIOTI PRO PRAHU 3, vaši sousedé

Máme tu volby, které rozhodnou o vládě nad Prahou 3 na další čtyři roky. My Patrioti máme ambici být Vaši první volbou a to nejen díky volebnímu číslu 1.
Sestavili jsme sousedskou kandidátku lidí se silným vztahem k Žižkovu, Jarovu či Vinohradům. Nejsou za námi žádní kmotři ani korupční skandály, nesponzorují nás developeři ani lobbisté. 83% našich kandidátů jsou aktivní lidé bez politické příslušnosti, hasič, učitelka, dětská sestra, květinářka. Doplňují nás lidé s politickou zkušeností a vysokou odbornosti.
Já jsem garantem pro oblast dopravy, územního rozvoje a privatizace.
Budu prosazovat variantu vedení Jarovské třídy pod zemí, což je v souladu se zájmy občanů. A hlídat budu i pokračování trasy metra D na Žižkov. Provedeme audit dopravních opatření, která vznikla za doby antimotoristického vedení radnice. A případné zbytečné a nebezpečné bariéry plynulosti dopravy budeme odstraňovat. Nelíbí se nám stovky umělohmotných baliset, všechny cykloobousměrky, mnoho cyklopruhů. Z chodníků musí zmizet nejen díry a psí bobky, ale i bezohlední cyklisté či poházené koloběžky, vše co ohrožuje či omezuje nás chodce. Více se musí investovat do dopravní infrastruktury i do staveb garáží a parkovacích domů.
Zaměříme se dále na dokončení privatizace bytů, případně nebytovek. Městská část bohužel není dobrým vlastníkem ani sousedem.
Máme i recepty na zdravotnictví, rozvoj a zvyšování kapacit sociálních a návazných služeb, na žádoucí parametry rozpočtu, školství i na podporu Viktorky Žižkov.
Chcete poznat všechny kandidáty a naše priority? Pak navštivte prosím www.PatriotiProPrahu3.cz

Mojmír Mikuláš
lídr Patriotů

Related Posts

Follow by Email
Facebook
Twitter