PATRIOTI pro Společenství vlastníků

Vážení členové výboru SV.

Jmenuji se Mojmír Mikuláš a jsem Váš kolega, předseda SV Přemyslovská 1925.

Zároveň jsem již osm let zastupitelem MČ Praha 3 a teď také kandidátem na starostu za volební uskupení PATRIOTI PRO PRAHU 3.

Problematice vztahu mezi SV a městskou částí se věnuji vytrvale, řadu let již můžete číst v radničních novinách mé příspěvky k tématu.

Dlouhodobě bojuji za každý dům a vlastníky, kteří jsou zasaženi nerespektováním domovních pravidel ze strany nájemníků v bytech Prahy 3. Není možné, aby pár nájemníků bez respektu k sousedům ničilo klidný život v domě slušné většině. Přesto dále současná radnice umisťuje problémové případy v rámci sociálního či podporovaného bydlení do našich privatizovaných domů a je laxní v řešení problémů s jejich nájemníky.

To je jeden z hlavních důvodů, proč také bojujeme za dokončení privatizace bytů, zejména v domech, kde má Praha 3 již pouze menšinový podíl.
A v úvahu pro nás připadá samozřejmě i privatizace nebytových prostor, které by mohly být primárně nabídnuty SV, aby se z výnosů z těchto „nebytovek“ dala financovat údržba a opravy domu nebo třeba umístění solárních panelů na střechy, abychom mohli být v době energetické krize více soběstační.

Chtějí Vám zrušit parkovací místa v ulici a nikdo se Vás neptal na Váš názor? To přece není férová radnice, která nám je opakovaně slibována.

Pomozte nám prosím svým hlasem pro Patrioty zastavit pokračování mnohdy netečného chování místní radnice k nám, členům SV. My, předsedové a členové výborů našich domů, máme být respektovaným partnerem pro všechna jednání, která se dotýkají života v našich domech i nejbližším okolí.

Zkuste proto letos nevolit velké, zavedené strany a dejte šanci lokálnímu uskupení místních Patriotů.
Jsme sousedská kandidátka lidí, kteří zde bydlí, 83% kandidátů jsou nezávislí občané.
Jde nám o věc a ne o „koryta“. Nejsou za námi žádní kmotři ani korupční skandály.

Slibuji, že budu vždy s respektem k soukromému vlastnictví hájit Vaše zájmy. Uplynulých osm let je důkazem mých neměnných postojů. Bohužel z opozičních lavic nešlo změnit zatvrzelý přístup radnice.
Proto žádám o Vaší podporu v letošních volbách, abychom mohli věci společně s Vámi reálně měnit.

Praha 3, domov můj.”

Děkuji !
Mojmír Mikuláš

banner větší.jpg
Follow by Email
Facebook
Twitter