PATRIOTI pro boj s energetickou drahotou

1. Soláry na každou střechu.

Zajistíme za Vás projekt. Provedeme Vás podáním žádosti o dotaci. Centrálně zajistíme více dodavatelů, aby vše dodali co nejrychleji a co nejlépe.

2. Bezúročné půjčky na investice do úspor energií.
Investovat do zateplení, LED osvětlení, solárů, tepelných čerpadel je hodně nákladné. Půjčíme Vašemu SVJ bezúročně, abyste to zvládli. Je to náš společný zájem.

3. Zastropujeme ceny tepla od městské společnosti SMP a.s.

100% vlastníme firmu, která dodává teplo do mnoho budov na Praze 3. Teplo rozvádí z vlastních plynových kotelen a koncovou cenu tepla budeme držet za režijní náklady provozu. Plyn neúnosně zdražil, budeme průběžně vybírat dodavatele s co nejnižšími sazbami.

4. Najdeme Vám úspory v domácnosti.

Spustíme podporu domácích energetických auditů.

Pošleme Vám technika, zapůjčíme měridla, poradíme se změnou tarifu, jaké spotřebiče jsou neefektivní a co s tím, jak ušetřit. Místo dotací do zbytečností podpoříme rodiny v domácích úsporách.


5. Pomůžeme Vám s efektivním řízením kotelny.
Mnoho kotelen v bytových domech nefunguje efektivně, i když by mohly. Naše letité know-how městské společnosti, která kotelny spravuje, poskytneme ostatním správcům. Je šance, že i u Vás se spálí méně plynu a teplota zůstane stejná. To mohou být úspory zadarmo.

Garanty pro oblast energetiky jsou Jan Brodský a David Kret

Follow by Email
Facebook
Twitter