Tomáš Štampach

Dvojkou kandidátky PATRIOTI PRO PRAHU 3 je Bc. Tomáš Štampach – zastupitel hl. m. Prahy, zastupitel MČ Praha 3 a odborný referent ve veřejné výzkumné instituci.

Tomášovi je 37 let, je šťastně ženatý a s manželkou vychovává dvě dcery. K Žižkovu, a obzvláště často opomíjené části Jarovu, má vřelý vztah od dětství, kdy zde trávil radostné chvilky u babičky a dědy.

Tomáše na naši kandidátku nominovali Svobodní, jejichž členem je od roku 2011. Ve vnitřních strukturách Svobodných začínal jako koordinátor pobočky Praha 3, následně byl pražským místopředsedou, aby již byl šestým rokem pražským předsedou, a tudíž i členem republikového výboru. Od roku 2014 je zastupitelem MČ Praha 3 a od roku 2018 pak i zastupitelem hl. m. Prahy. Na úrovni Prahy 3 se pak především zaobírá oblastí financí (v minulosti byl předsedou Výboru finančního, aktuálně je členem tohoto výboru) a transparentním fungováním radnice. Na pražském magistrátu se pak specializuje na oblasti životního prostředí, infrastruktury a technické vybavenosti.

Celý svůj profesní život se Tomáš specializuje na oblast veřejných zakázek, aktuálně již osmým rokem pracuje ve Středisku společných činností Akademie věd. Mimo to je i odborným lektorem a spoluautorem odborné publikace.

Ve volných chvílích tráví Tomáš svůj čas nejraději s rodinou. Ze zálib můžeme uvést turistiku, české pivo a samozřejmě i fotbalovou Slavii (ale i na Viktorku si s chutí zajde).

Follow by Email
Facebook
Twitter