Praha 3 – kulturní

Naší prioritou je především nikým neznásilňovaná kultura

  • Podpoříme aktivity a projekty privátních kulturně-společenských institucí. Nebráníme se motivovat i malé podniky, rozdělit podporu mezi více subjektůPrávě individuální jedinci a malí podnikatelé často věnují lokální kultuře velké úsilí, ale nemohou se rozvíjet, zatímco velké spolky a instituce seberou většinu kulturního rozpočtu, ač na kultuře na rozdíl od menších vydělávají. My chceme ocenit místní strůjce zdejší kultury.
  • Informační centra, jak už název napovídá, mají všestranně informovat o naší lokalitě. To také dělají. Napomůžeme, aby byly nejenom informačním centrem, ale také prostorem informujícím o zdejší kultuře, které budou vyhledávat zdejší i turisté.
  • Zavedeme poradenskou podporu živnostníkům a drobným podnikatelům, kteří naráží na přílišnou byrokracii a nesrozumitelnost například při vyřizování předzahrádek a živého umění. Živnostníci jsou solí ekonomiky a musí mít podporu obce.
  • Žižkov, Jarov a Vinohrady mají mnoho přírodních a historických krás. Podpoříme rozvoj cestovního ruchu, sportovišť pro veřejnost a další služby pro podporu turismu.

Garantem pro oblast kultury je Gabriela Sedláčková

Follow by Email
Facebook
Twitter